9. Vánoce přinášejí radost a otevírají srdce...

17. září 2013 v 15:14 | Lilien Finn Lupin-Snapeová |  Všichni školou povinni
Měsíc utekl jako nic a byli tu Vánoce. O letošních svátcích se konal Vánoční bál,což znamenalo že tu přes svátky zůstane více žáku než obvykle. Moc jsem se těšila, což se nedalo říct o Severusovi. Pro tu příležitost jsem si chtěla koupit nové šaty a tak jsem se domluvila s Nymfadorou že zajdeme do Příčné ulice. Dora na ples mohla jít, jelikož je přítelkyně Remuse a ještě k tomu bystrozorka.

Odletaxovala jsem se do Příčný.
"Ahoj,Doro !" zaječela jsem a obejmula ji.
"Ahojky" odpověděla Dora.
Při té příležitosti jsem koupila pár dárků.

Další měsíc utekl jako nic a byl tu Štědrý večer. Ve škole zůstalo jen pár žáků, stejně jako já, Remus, Severus, Brumbál, Minerva a Poppy, všichni ostatní byli u svých rodin. Večeře byla klasická a k tomu Brumbálův extra citronový pudink.
Ráno jsem se vzbudila a místo vedle mě bylo prázdné. V posteli byli pouze moje dárky. Rozbalila jsem první, zabalený do černého papíru. Byl v něm stříbrný prsten se smaragdovým kamenem usazeným ve středu táhnoucích se kliček. Chtěla jsem si ho nasadit, ale rozmýšlela jsem se na jaký prst ho dát, nakonec jsem vybrala levý prostředníček aby si Severus nemyslel že ho uháním.:)

Když jsem jsi otevřela všechny dárky sešla jsem do Velké síně. Při vcházení do síně se mi něco nezdálo, podívala jsem k učitelskému stolu a zhrozila jsem se - Severus tam nebyl!
" Klid, to ještě nic neznamená." Pomyslela jsem si a sedla jsem si k Remusovi.
"Dobrý ráno, nevíš kde je Severus?"zeptala jsem se.
" Dobrý jitro. To se ptáš mě? Já s ním netrávím všechen svůj volný čas."řekl.
"Takže jsi ho dneska neviděl?" zjištovala jsem dál.
Zavrtěl hlavou. Neváhala jsem a rozešla se do sklepení, hábit za mnou vlál… Rozrazila jsem dveře, nehledě na slušnost a rozhlížela se. Nikde nikdo nebyl. Už jsem chtěla odejít, když v tom mě něčí ruce chytli kolem pasu. Lekla jsem se, ale nezaječela.
"Takovou radost mu neudělám."pomyslela jsem si.
"Severusi Snape, tohle už mi nikdy nedělej. Rozumíš?" křičela jsem.
"A co tohle?" zašeptal mi a otočil. Teď jsme stály tváří v tvář, Severusovi hrály v očích plamínky. Ani jsem nestačila něco říct a jeho rty byli na mých. Nijak jsem se nebránila, když se odtáhl mohla jsem jen odpovědět.
" Tohle,to můžeš dělat vždycky."
Nepatrně se pousmál, spíš zašklebil.
"Líbí se ti?" zeptal se a zvedl mi levou ruku.
"Ano, je překrásný. Děkuji." Řekla jsem a políbila ho.
" Asi ti budu dávat dárky častěji." Okomentoval to. Odtáhla jsem se.
" Co tím myslíš?" zamračila jsem se.
" Tím jak na mě reaguješ a oplácíš." Odpověděl.Přistoupila jsem na jeho hru.
" Ale, ale. Myslela jsem že ti to oplácim dostatečně, nemyslíš?" ptala jsem se a odtahovala se od něj. Jen zakýval hlavou a šel za mnou…vedla jsem nás do ložnice.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Raven Malfoy Voldemortová (Zatracená duše) Raven Malfoy Voldemortová (Zatracená duše) | Web | 15. října 2013 v 21:40 | Reagovat

Pěkný blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

E-Bradavice